Itäkeskuksen nuorisotyöyksikön henkilökunnan yhteystiedot:

Toiminnanjohtaja:

Jaakko Rautavaara
Sähköposti: jaakko.rautavaara@hel.fi
Puhelin: 0405783041
Instagram: @jaakko_nuorisopalvelut

Kipinän nuorisotalo:

Instagram: @kipina_official
Nettisivut: http://kipina.munstadi.fi

Meiju Salminen
Sähköposti: meiju.salminen@hel.fi
Puhelin: 040 5217452
Facebook: Meiju Kipinä
Instagram: @meijukipina

Selina Saari
Sähköposti: selina.saari@hel.fi
Puhelin: 0405055199
Facebook: Selina nuorisopalvelut
Instagram: @kipinä_official
Discord: sellunuta#2908
 
Joonas Halonen
Sähköposti: joonas.halonen@hel.fi
Puhelin: 0406815271
Facebook: Joonas Nuortenpalvelut Kipinä
Instagram: @joonas_kipina
Discord: Joonas_kipina#6361

Myllypuron nuorisotalo:

Nettisivut: http://myllypuro.munstadi.fi

Elina Heikkilä
Sähköposti: elina.heikkila@hel.fi
Puhelin: 040 5771167
Facebook: Elina Nuorisopalvelut Myllypuro
Instagram: @elina_myllypuron_nuta
Discord: elina_myllypuro#0373

Viet Tan Vuong
Sähköposti: viet.vuong@hel.fi
Puhelin: 040 6815728
Instagram: @tan.myllypuro
Discord: tantan#1048

Tino Berg
Sähköposti: tino.berg@hel.fi
Puhelin: 040 570 2821
Instagram: @tino.myllypuro
Discord: tino tinnonen#5658

Jami Koistinen
Sähköposti: jami.koistinen@hel.fi
Puhelin: 040 176 9246
Instagram: @jami.myllypuronnuta
Discord: jamsu_myllypuro#1796

Henna Ojalehto
Sähköposti: henna.ojalehto@hel.fi
Puhelin: 040 486 45 66
Instagram: @henna.itiksen.nty

Nuorisotyö Raiteilla:

Sami Hyvönen
Sähköposti: sami.hyvonen@hel.fi
Puhelin: 040 1781458
Facebook: Sami Nuorisopalvelut Itäkeskus
Instagram: @sami_ntrhelsinki_hyvonen

Tytti Punkka
Sähköposti: tytti.punkka@hel.fi
Puhelin: 040 4868243
Facebook: Tytti Nuorisopalvelut Itäkeskus
Instagram: @tytti_ntr_helsinki

Luotsi /yksilöllistä tukea ja ryhmätoimintoja

Nettisivut: http://luotsi.munstadi.fi

Aleksandr Zinovkin
Sähköposti: aleksandr.zinovkin@hel.fi
Puhelin: 050 5591723
Instagram: @aleks_spinnu_

Helena Rautavuori
Sähköposti: helena.rautavuori@hel.fi
Puhelin: 040 3347294
Facebook: Helena Luotsi
Instagram: luotsihelena
Discord: Sydän#6637

Kalle Kallio
Sähköposti: kalle.kallio@hel.fi
Puhelin: 050 3809636
Facebook: Kalle Nuortenpalvelut Itäluotsi
Instagram: @kalleitaluotsi

Matti Kykyri
Sähköposti: matti.kykyri@hel.fi
Puhelin: 041 5121720
Facebook: Matti Skanssi
Instagram: @luotsimatti

Mika Tullila / Poissa 31.5.2021 asti.

Päivi Rautio
Sähköposti: paivi.rautio@hel.fi
Puhelin: 050 5591786
Facebook: Päivi Nuorisopalvelut Itäkeskus
Instagram: @paiviluotsi
Discord: luotsipäivi#8531

Jenni Tverin-Mellavuo
Sähköposti: jenni.tverin-mellavuo@hel.fi
Puhelin: 041-5121773
Facebook: Jenni Mellavuo Skanssi
Instagram: jennimellavuoskanssi

Studiotoiminta:

Nettisivut: http://kipina.munstadi.fi/studiostoa

Studiotoiminnan YouTube: Helsinki Unity Music @YouTube
Studiotoiminnan Discord-palvelin: Helsinki Unity Music @Discord

Mikko Röman
Sähköposti: mikko.roman@hel.fi
Puhelin: 040 3348092
Facebook: Mikko Nuorisopalvelut Itäkeskus
Instagram: @mikko_stoa

Heikki Anttonen
Sähköposti: heikki.anttonen@hel.fi
Puhelin: 0406749259
Instagram: @nuoriheku

Mats Takila
Sähköposti: mats.takila@hel.fi
Puhelin: 041 5121746

Signaalimedia:

Nettisivut: http://signaalimedia.munstadi.fi/

Eevi Savolainen
Sähköposti: eevi.savolainen@hel.fi
Puhelin: 0406427544
Facebook: Signaalimedia
Instagram: @signaalimedia

Klaari (ehkäisevä päihdetyö):

Eija Krogerus
Sähköposti: eija.krogerus@hel.fi
Puhelin: 050 4020170
Facebook: Eija Krogerus
Instagram: @Eijaklaarihelsinki

Eeva Lauri
Sähköposti: eeva.lauri@hel.fi
Puhelin: 041 5121769
Facebook: Eeva Skarppi
Instagram: @eevaskarppi